Savisaar teatas TallinnaTV sulgemisest! Vabanenud raha suunatakse lasteaedade remondifondi.

Tallinna linnapea Edgar Savisaar teatas täna, et linn on otsustanud sulgeda Tallinna TV ning suunata vabanenud raha lasteaedade remondifondi. Sellise otsuse põhjuseks on Savisaare sõnul see, et viimatised uuringud näitavad, et TallinnaTV püsivaatajate arv on langenud alla 1000 inimese päevas, samal ajal kui Tallinna lasteaedades käib hetkel ligi 22 000 last ning järjekorras on 1541 last.

Tallinna TV aastane eelarve on 3 miljonit eurot ning esialgsete plaanide kohaselt saab selle summa eest iga aasta renoveerida 3-4 lasteaeda. Tallinn on endale seadnud eesmärgi saavutada aastaks 2020 Euroopa kõige peresõbralikuma linna maine.

Hetkel on koostamisel nimekiri kõige kiiremini remonti vajavatest lasteaedadest ning kõik selleteemalised ettepanekud on oodatud aadressile edgar.savisaar@tallinnlv.ee.

Otsus on tehtud lasteaedade välisilme kohta ja juba enne 2013 sügisesi KOV valimisi saavad kõik Tallinna lasteaiad endale uue ja ilusa rohelise fassaadi.

___________________

NB! Kahjuks antud artikli puhul on tegu 1.aprilli postitusega. Samas siiralt loodan, et saabub ka hetk, kus taolise teadaande saab avaldada aasta mõnel muul päeval. Seniks jõudu ja jaksu kõigile kodanikele, kes püüavad midagi teha selle nimel, et kõik Eesti lasteaiad oleksid kaasaegsed, lapsesõbralikud ja tehniliselt korras!

Diana Poudel

Look4Care asutaja ja 2 lasteaias käiva lapse ema

Meeldis? Jaga seda ka sõpradega!Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on Tumblr
Tumblr

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga