Facebook kui uue aja rasedustest

Facebooki beebid

Facebookist on saanud  meie elu lahutamata osa. Isegi natuke imelik on juba ette kujutada, milline  elu ilma selle portaalita oleks.

Lisaks suhtlemisele ja piltide riputamisele, kommenteerimisele on FB saanud endale veel ühe väga olulise funktsiooni.  Nimelt on minu meelest  facebook muutunud meie tänapäeva avalikuks rasedustestiks  ning jagamiste ja laikimiste kaudu on võimalik juba aimata, kes on rase ja kes mitte.

Need noored, kes pole veel lapse ootele jäänud, jagavad FB-s erinevate kleitide ja  pidude ning muu vaba aja sisustamise kampaaniad ning need, kes teavad mis tunne on olla või kohe saada lapsevanemaks hakkavad koheselt jagama neid kampaaniad, kus jagatakse titeasju. Eks kõik lähtuvad ikka oma vajadustest.

Kui varem kuuldi sõbranna  õnnistatud seisusest tema enda käest, siis nüüd võib seda rõõmusõnumit lugeda Facebook-ist.

Kuna minu tutvusringkonna moodustavad enamasti just pesapunumis vanuses olevad inimesed, siis võin pea igapäevaselt kuulda ja lugeda sellest, kes on rasedaks jäänud, kelle tibu kõnnib või keerab ennast või kellele on suhu tulnud elu esimesed hambad.

Lisaks laste edusammudele võib leida vahel FB-st ka veidi väsinud ja mures lapsevanemate mõtteid ja teadaandeid laste tegudest ning tempudest.

Ja kui nüüd aus olla, siis ilma Facebook-ita poleks ma pooltest  tuttavate rasedustest teadlik ja sõbrannade silmarõõme poleks ma ka näinud. Tuleb tunnistada, et laiskus ja

pikk vahemaa ning ka  tänapäeva hea vabandus, et mul ei ole aeg, on olnud põhjuseks, miks ei ole ma neid ilmaimesid oma silmaga veel vaatamas käinud.

Ja tegelikult on see  täitsa tore, et Facebook on saanud endale sellise rolli! Tänu sellele on meil võimalus kaasa elada oma kallite inimeste tegemistele ja toimetamistele.

Kõike ilusat ja kevadist meile!

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=GQ33ekqml-A]

Foto: gawker.com

Meeldis? Jaga seda ka sõpradega!Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on Tumblr
Tumblr

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga