Beebiga ujuma

Külalispostitus ühelt aktiivselt lapsevanemalt, kes on PESA Designi meeskonna disainer ja samuti väikelapse ema. Inspiratsioon PESA laste dušiistme väljatöötamiseks tuli basseinide, spade ja veekeskuste külastamisest koos beebiga. Oma postituses annab ta nõu, mida silmas pidada lapsega veekeskuse külastamisel ja samuti tutvustab uut ja innovatiivset abivahendit, mis peaks tulevikus veekeskuste külastamise koos beebiga veelgi lihtsamaks muutma.

_____________________________

Lapsega ujumaImikuga ujumas käimine on lapse arenguks äärmiselt kasulik.

Viimastel aastatel on Eestis saanud populaarseks väikelaste arendamine vees, kuna veeprotseduurid avaldavad lapse varajasele arengule positiivset mõju. Kuivõrd just esimesel eluaaastal kasvavad ja arenevad lapsed kõige kiiremini, siis pakutakse nende arendamiseks tervet harjutuste kompleksi.

Siinjuures jagaks mõningaid kasulikke nõuandeid veekeskuse külastamiseks:

  • Selgita eelnevalt välja, millised beebi mähkmed või ujumispüksid on basseinis lubatud. Kõige lihtsam on seda teha võttes ühendust ujula või veekeskusega.
  • Võta pesemisvahendid kaasa, et saaksid iseennda ja lapse korralikult enne ja pärast basseinis käimist puhtaks pesta.
  • Võta ujulasse kaasa mitu rätikut – endale ja lepsele. Siis saad lapse pärast pesemist kohe rätiku sisse sooja mässida.
  • Naudi lapsega ujumist ja ole positiivne. Kuigi esimestel kordadel võib veidi ärev tunne sees olla, siis sellest tuleb ruttu-ruttu üle saada – laps ju tunnetab sinu meeleolu ja reageerib vastavalt.
  • Ära üle pinguta. Alustuseks piisab 15 minutist vees, kui laps kasvab ja harjub, siis võib basseinis veedetud aega pisitasa pikendada. Jälgi last, küll ta märku annab, kui talle küll saab.
  • Pärast ujumist, pesemist ja riietumist anna lapsele kindlasti aega puhata. Lastebasseini juures on mitmel pool ka ema ja lapse toad, kus saab juua/süüa, puhata.
  • Käi beebiga regulaarselt ujumas, kuna ujumine on suurepärane perekondlik tegevus ja aitab tervislikule elule aluse panna.

Vees koos veedetud aeg mõjub positiivselt vanema ja lapse vahelise sideme tugevdamisele.

Selleks, et lapsevanemal oleks koos lapsega mugav ja nad saaksid veekeskuses koosolemist nautida, oleme loonud innovaatilise abivahendi. Laste dušiiste PESA on unikaalne mitmefunktsiooniline toode väikelastele (2-12 kuud), mis võimaldab vanemal last kanda, hoida ja pesta veekeskuste pesuruumides.

PESA on lapsele turvaline ja vanemale mugav kasutada.

Kui soovite toetada ainulaadse PESA laste dušiistme arendamist, siis palun kommenteerige ja jagage:

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=uGIlXTKuk7E]

Foto: http://www.babyswimming.com/

Meeldis? Jaga seda ka sõpradega!Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on Tumblr
Tumblr

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga