Ema, sinust ongi see laul…

Ema_lapsegaEmadepäeva eel on väikeste laste tegemised täis toimetusi, mis seotud emaga. Loetakse jutte ja luuletusi, lauldakse ilus-kurbi laule emast, joonistatakse kaarte ja meisterdatakse kingitusi, valmistutakse kontserdiks, koolis kutsutakse emad tunde andma ja lasteaias tehakse ühine koogisöömine koos teiste emadega. See kõik kordub igal aastal ja võib tunduda liiga intensiivne. Lastele aga nii ei tundu, sest väikese lapse armastus oma ema vastu on suur ning tingimusteta. Kui on ema, keda armastada! Kui ei ole, siis armastab laps mälestusi emast. Kui neidki ei ole, armastab enda unistust emast.

Võtame siis sellel nädalal lastelt tänuga vastu  rõõmsa elevusega valmistatud üllatused. Olla ema on kohustus ja vastutus, aga ka privileeg.

Lasin 8-aastastel lastel mängida mõttega, et nad on juba suured ja saaksid enda emale kinkida ükskõik mida.  Las jääda meie otsustada, kas need on laste silmis asjad, millest ema kõige rohkem praegu puudust tunda võiks, mis lapse meelest emale meeldida võiks või midagi muud. Kingivalik on kirju nagu elu meie ümber .

Kui ma olen suur, siis kingin emale…

lilli

ehteid ja riideid

kommi

kalliskivi

uue kampsuni

Ferrari ja lõhnaõli

sööki ja jooki alatiseks

Jeepi

ballikleidi

huulepulga

kella ja koti

suure karbi sees kingi ja kleite

hästi palju armastust kogu aeg

 

Meeldis? Jaga seda ka sõpradega!Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on Tumblr
Tumblr

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga