Otsime kaaskirjutajaid oma blogile

Kuna tundub, et teemasid, mida käsitleda on rohkem, kui meil endil aega ja teadmisi, siis otsime kaaskirjutajaid oma blogile.

Teemad, millest siiani puudust on tuntud:

  • Kõik, mis puudutab ametliku lastehoiuteenuse osutamist – kuidas seda vormistada, mis on vajalikud paberid, kellegi reaalne kogemus väikese eralasteaia või hoiu avamisel jne.
  • Turvalisus – kuidas teie meelest on kõige mõistlikum tagada turvalisust ja mis on olnud suurimad probleemid tuginedes teie enda kogemusele
  • Ootuste paikapanek – mis tuleks kindlasti juba enne koostöö alustamist selgeks rääkida.
  • FIE jaoks vajalikud blanketid – äkki teil tehtud mõni asjalik exceli tabel või kasutate mõnd vabavaralist lahendust, millest ka teistel kasu võiks olla.
  • Tegevused lastega – mägud, nikerdamised, kooliks ettevalmistus ja kõik muu.
  • Huviringid ja trennid – millal peaks lapsega lisaks lasteaiale/lastehoiule käima hakkama ka huviringides ja trennides. Kuidas üldse avastada, millised on lapse anded?
  • ja kõik muu, mis puudutab lastehoidu, lapsi ja lapsevanemaid ning nende koostööd.

Lapsehoidjad ja lastehoiud võiksid siis vastavalt lisada ka viite oma ankeedile või kodulehele, et teaks, kelle poolt on artikkel kirjutatud.

NB! Kõik lastehoid.net blogis avaldatavad kirjutised on osaliselt vaba litsentsiga – neid võib kasutada ja tsiteerida, kuid peab olema viide algsele allikale. Palun sellega arvestada, kui oma tekstid saadate.

Teie postitusi ootame meilile lastehoid.net@gmail.com – lastehoid.net meeskond jätab endale õiguse teha eelvalik ning postitada lehele ainult tekstid, mis omavad meie kasutajate jaoks põnevat ja olulist infot. Nagu öeldud, siis ei pahanda me, kui lisate oma lingi, kuid puhtalt reklaamsisuga postitust me avaldama ei hakka.

Meeldis? Jaga seda ka sõpradega!Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on Tumblr
Tumblr

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga