Beebi sai 2 kuuseks :)

Nagu kuni lapse aastaseks saamiseni tähistatakse igat elukuud siis sama teeme ka meie… Sest olgem ausad – areng on just neil esimestel kuudel eriti kiire ja kui vahepeal kokkuvõtteid ei teeks, siis hiljem äkki läheks mõni asi meelest ära.

Kui esimese elukuu lõpus tehtud postituse järgi oli meil 350lapsehoidjat ja 500FB fänni, siis teine elukuu on olnud isegi tegusam – hetkel on baasis 720 lapsehoidjat ja peaaegu 1400 fänni meie FB lehel.

Samuti on olnud selle elukuu märksõnadeks kindlasti meedia. Lastehoid.net on viimase kuu jooksul kajastatud järgmistes kohtades:

30.03.2011 Pealtnägijas

01.04.2011 Delfi Naistekas

19.04.2011 SL Õhtuleht

20.04.2011 Kuku Raadios saates nimega “Saade”

Kindlasti on oluline ka märkida ära, et selle elukuu lõpus õnnestus ka teada saada beebi kadunud esivanema saatus – nimelt toimus RIA ja juhtimisteatri koostöös koolitus “E-teenuste arendamise talumatu kergus” , mis väga hästi jutustas loo riigi lapsehoiu infosüsteemi algusest ja ka selle kurvast lõpust … Hetkel kiire, aga lähipäevil teen sellest eraldi postituse – see lugu väärib seda. Kusjuures 9.mail Tartus ja 11.mail Tallinnas on see üritus veel ja täiesti võimalik, et on veel mõned vabad kohad:) Kui päev vaba siis soovitan igatahes – väga huvitav silmaringi laiendav üritus 😀

Aga selline siis oli beebi see elukuu… Järgmine kuu juba loodetavasti uued edusammud 🙂

Meeldis? Jaga seda ka sõpradega!Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on Tumblr
Tumblr

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga