Mängukonsultant kõigest 400USD/h

Palka endale konsultantKui sulle tundub, et laps on pidevalt omaette ning ei oska teiste lastega suhelda, siis nüüd on võimalus palgata endale mängukonsultant. Muidugi ma ei tea, kui palju selle eluala esindajaid nüüd Eestis on, kuid New-Yorgis on tegu päris nõutud abilisega, kelle tunnihind on ligikaudu 400 dollarit.

Konsultandi esmaseks ülesandeks on õpetada lapsele, kuidas lävida oma eakaaslastega . Tunde viiakse läbi väikestes gruppides, kus siis konsultandid juhendavad lapsi, kuidas jagada asju ja kuidas koos mõnd tegevust teha.

Vanemate motivatsiooniks taolise abilise palkamiseks on eelkõige asjaolu, et Manhattani eliitkoolide katsetel hinnatakse ka õpilaste sotsiaalseid oskusi ning vanemad ise lihtsalt ei oska oma lapsi õpetada.

Esmapilgul tundus täiesti absurdne uudis, kuid samas kui pikemalt järgi mõelda, siis 1-2 sellist spetsialisti igas eesti linnas ei pruugigi nii halb mõte olla. Liigagi tihti olen isegi näinud lasterohkemates paikades lapsi, kes lihtsalt ei oska teistega arvestada ja suhelda ning paar tundi kohustuslikku konsultatsiooni (kas siis lapsele või tema vanematele) teeks ühiskonnale väikese teene.

Algne tekst ja pilt: http://parenting.kidspot.com.au/

Meeldis? Jaga seda ka sõpradega!Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on Tumblr
Tumblr

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga