TOP10 abilist aastal 2013

eveEve (44)

Tallinn

“Meie 3 last olid Eve juures 48 h ehk siis 2 ööd. Kahjuks olid veel haiged ka, aga olin siiski sunnitud Eve abi paluma ja polnud mingit probleemi neid Evega jätta, teadsin esimesest hetkest alates – Eve saab meie lastega iga kell hakkama ja igas olukorras. Nii oligi. Super, super ja aitäh Sulle veelkord!!”

– Aire A.

Ankeeti vaadatud 2518 korda

enekeEneke (54)

Tallinn

“Julgen Enekest kindlasti soovitada perele, kes soovib lapsele parimat turvalist ja arendavat, kuid samas lapsemeelset ja lapsekeskset lähenemist. Eneke oskab lastega lävida ilma, et peaks häält tõstma, isegi kui laps jonnib. Ta on mänguline, kuid samas järjekindel ja suunatud lapse igakülgsele arendamisele. Kui vanemate eesmärk on leida kedagi, kes lihtsalt lapse järele vaatab ning laseb telekal või arvutil kogu tähelepanu köita, ei ole Eneke kindlasti see valik. Eneke pühendub lapsele igal hetkel.”

– Kerli V.

Ankeeti vaadatud 2272 korda

MalleMalle (55)

Tallinn

“Mallega olles on laps ise alati väga rahul ja rõõmus: nad käivad pikalt õues, räägivad maha pikad jutud ja mängivad oma mänge. Alati on õhtul koju tulles selline tunne, et lapsel on tore päev seljataga. Malle on lastega väga rahulik, kannatlik ja heas tujus – siis kandub see ju väikestelegi üle. Sõbralik ja kannatlik on ta laste vanemategagi, tulles vastu nende soovidele ja erivajadustele. Pealegi – meie juures on ta käinud pea aasta, kuid ei ole kordagi tulemata või hiljaks jäänud. Kes otsib hoidjat, kellele võib alati kindel olla, kes tõesti tegeleb lapsega ja kellega last koju jättes süda on rahul – väga-väga soovitan Mallet!”

– Liisi K.

Ankeeti vaadatud 1476 korda

HeleriHeleri (20)

Tallinn

“Heleri on väga kohusetundlik tütarlaps, kes võtab temale antud korraldusi ja ülesandeid väga tõsiselt.
Ta on hoidnud minu 4. aastast poega alates esimesest eluaastast ja saanud suurepäraselt hakkama. Tal on palju
kannatust ja loovust lastega tegelemisel. Lisaks oskab ta kõiki kodutõid ja talle meeldib süüa teha. Soovitan teda kindlasti lapsehoidjana ja toreda ning rõõmsameelse koduabilisena.”

– Heivi K.

Ankeeti vaadatud 1248 korda

SirliSirli (25)

Tartu

“Sirli on ka minu laste lemmik 🙂 Ta kohe oskab nendega ühist keelt leida ja igav pole neil temaga kunagi.Väga tubli ja asjalik.Mitte ainult lapsehoidjana vaid ka lastele sõbrana:) Julgen soovitada!”

– Heli S.

Ankeeti vaadatud 1239 korda

Merit

Merit (24)

Tartu

“Minu plika hakkas Meriti juures käima 10kuusena.. ja tõenäoliselt käiks ta tema juures hoius siiamaani, kui poleks lasteaeda minema pidanud. Merit meeldis nii mulle, kui ka lastele esimesest kohtumisest alates – ta on alati tema ise, sõbralik, hoolib lastest, oskab neid kasvatada ja on väga vastutulelik (võttis alati ka mu suurema 3a piiga hoida, kui vaja oli!). Jätsin alati oma lapsed tema juurde südamerahuga! Hoiukoht ise on ka korras, ilus ja lastele igati sobilik.
Kui soovid oma lapsele kohusetundlikku ja oma tööd südamega tegevat hoidjatädi, siis soovitan soojalt just Meritit! Kas hoidja sobib lastele või mitte – seda on kõige paremini näha just laste endi pealt.. minu omad ei tahtnud tema juurest peaaegu kunagi kohe ära tulla :D”

– Triin V.

Ankeeti vaadatud 1222 korda

sandraSandra (25)

Tallinn

 

Ankeeti vaadatud 1044 korda

 

KarinKarin (23)

Tallinn

“Karin on tubli, usaldusväärne ja rõõmsameelne lapsehoidja. Olin tema tegemistega Lastepesa juhatajana väga rahul.”

– Lastepesa

Ankeeti vaadatud 1030 korda

laidi

Laidi (23)

Tartu

“Laidiga olen koostööd teinud alates eelmise aasta detsembri kuust. Väga meeldiv ning korralik neiu, kes märkab ka kõige tühisemaid probleeme, ning suudab neid kiirelt lahendada. Suureks plussiks on neiu puhtuse hoidmine ning lapse soovide aimamine. Suudab hakkama saada ka päris pisikeste lastega, kuna on rahulik ning tähelepanelik inimene. Mina julgen teda soovitada igas vanuses laste hoidmiseks.”

– Carmen K.

Ankeeti vaadatud 860 korda

Märit

Märit (26)

Tallinn

“Märit oli me tütre Sofia hoidja 2 aastat kuni viimane 3 ja pooleselt lasteaeda läks. Märit on lastega suurepärane, oskan teda vaid soovitada. Ka Sofial olid temaga väga head suhted, koos käisid nad, kui ilm vähegi võimaldas, iga päev väljas pargis. Märit õpetas last viisakalt käituma ja teisi austama, rumalusi teha ei lubanud, samas aga lasi lastel mängida ja areneda. Soovitan julgelt Märitile oma last usaldada, kui hoidjat vaja.”

– Joosep V.

Ankeeti vaadatud 776 korda

________________________________________

 

Meeldis? Jaga seda ka sõpradega!Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on Tumblr
Tumblr

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga