Kallid fännid – hetkel vajame teie abi!

Täna on siis täpselt kuu mööda läinud hetkest, kus alustasime lastekaupade portaali testimist – selle aja jooksul oleme leidnud kasutajate abiga nii mõnegi vea ja need parandanud ja samuti on iga päev mõningal määral funktsionaalsust lisandunud. Ka tootebaas on kasvanud ja lähipäevil loodetavasti võime öelda, et meil on üle 1000 toote baasis.

Seega tundub, et tänaseks päevaks oleme punktis, kus võime öelda, et asi on piisavalt valmis, et pakkuda vajalikku funktsionaalsust ning julgen väita, et hetkel oleme parim lastekaupade ostu/müügi platvorm Eesti turul.

Kahjuks internet on küllaltki karm koht ja paljudele headele rakendustele ja ideedele on saanud saatuslikuks see, et neist keegi ei ole kuulnud ja seega lihtsalt projektid hääbuvad. Ja seda me nüüd küll ei tahaks…

Ja siinkohal loodangi just teie abile – sest kahjuks meie enda tiim on liialt väike, et saaks oma jõududega suuremat kajastust tekitada. Samuti olen hetkel olukorras, kus mu enda kasutajakontod on enamikes perefoorumutis ajutiselt blokitud – rahakeskses maailmas ei ole entusiasm mõnikord piisavalt hinnatud 😉

Seega paluks nüüd teil aidata seda projekti tutvustada – iga jagatud link teie FB seinal, postitus mõnes foorumis või mõni link kuskil blogis või muul lehel on meie jaoks suur väärtus. Ja omalt poolt lubame, et kui aitate meil selle projekti käima lükata, siis tulevikus loodetavasti üllatame teid veel nii mõnegi uue ja põnevaga.

Panen kirja ka mõned juhised, kuidas väikese ajakuluga saate olla väga suureks abiks:

  1. Kui postitate lingi FB seinale, siis kindlasti kirjutage juurde ka kommentaar – nii jääb see palju paremini teie sõpradele silma.
  2. Kui olete kuskil foorumis, kus mõni teema käib lastekaupade ostu/müügi üle, siis viidake meile. Samuti kui olete oma tooted müüki meie keskkonnas pannud, siis oleksime väga tänulikud, kui näiteks Perekooli laada teemadesse postitate ka lingi oma poele.
  3. Kui teil on blogi või mingi muu veebileht, siis äkki saate sinna panna viite meile – kõige kasulikum otsingumootorite seisukohast oleks, kui te lingiksite meid sõnadega “lastekaubad“, “lasteriided“, “mänguasjad“.
  4. Pange google.com otsingusse lastekaubad.net ja vajutage Google [+ 1] nuppu.
  5. Kui juhuslikult olete aktiivne blogija, siis blogipostitus oleks juba hindamatu väärtusega 😉 Samuti uudisnupp kuskil uudisteportaalis…
Ja suur-suur-suur tänu kõigile, kes aitavad!!! Ise loodame, et kuu aja pärast on meil baasis juba üle 10 000 toote – alles siis on meie funktsionaalsusest tõsiselt kasu 😉

Lastekaubad

Meeldis? Jaga seda ka sõpradega!Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on Tumblr
Tumblr

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga