Mida silmas pidada lapsehoidja ankeedi täitmisel?

Üldine info

Nimi – siia sisestage oma eesnimi. NB! Antud väli on otsingute tabelis alati nähtav

Perekonnanimi – see väli on kohustuslik. See info on nähtav Premium paketi kasutajatele*

Sünniaeg – palun sisestada kuupäev, kuu ja aasta – me ei avalda täpset kuupäeva vaid ainult vanust.

Telefon – palun kindlasti sisestada kontakt. Alates jaanuari lõpust nähtav ainult Premium paketi kasutajatele*

E-post – siia saadetakse teile lehe kaudu saadetud teated ning samuti tulevikus teile sobilikud töökuulutused. See aadress on ka teie sisselogimisaadress – juhul kui muudate, siis palun veenduge, et olete selle kirja pannud korrektselt.

Aadress – palun märkige aadress võimalikult korrektselt (vähemalt 1 kilomeetrise täpsusega) ja vajutage otsi. Kasutajad näevad ainult teie asukoht kaardil – täpset aadressi kasutajatele ei kuvata. Kui teie aadressi kaardil ei leita siis saate ise ikooni lohistada õigesse paika.

Haridus, eriala, kas hetkel töötate  – kuvatakse kõikidele kasutajatele

Viimane lõpetatud kool, praegune tööandja – infot kuvatakse vaid Premium kasutajatele

Olen huvitatud tööpakkumistest firmadelt – märkige see ainult juhul, kui olete huvitatud täiskohaga tööpakkumistest firmadelt (lastehoiud, vahendusagentuurid jms.) Info kuvatakse kõigile kasutajatele.

Emakeel – kuvatakse kõigile kasutajatele.

Lühitutvustus – siia pange kirja oma üldine elulugi. Juhul kui hiljem täidate näiteks koduabi või koduõpetaja ankeedi, siis see kuvatakse ka seal. NB! Sinna kaste oma kontaktandmeid ei tohi lisada!

Vabad päevad – märkige ainult need nädalapäevad, millal olete valmis hoiuteenust osutama. Kui mõni nädalapäev muutub siis palume see muudatus koheselt ka meie andmebaasis teha. Juhul kui hetkel ei soovi hoiuteenust pakkuda siis jätke kõik päevad märkimata.

 

Lapsehoidja ankeet

Kogemus lapsehoidjana – antud kastis kirjeldage võimalikult täpselt oma varasemaid kogemusi lapsehoidmisega ja seotud koolitusi. Kindlasti ei pea siia kirjutama tervet CV-d! Kui soovite pakkuda hoiuteenust ka inglise ja vene keeles siis täitke kirjeldused ka nendes keeltes.

 

Märkige kastike
Päevane hoid –  kui soovite lapsi hoida ajavahemikul 8:00 – 18:00

Õhtune/öine hoid –  kui olete nõus hoidma lapsi ajavahemikus 18:00 – 8:00

Tulen kohale –  kui olete valmis osutama hoiuteenust laste kodus.

Hoian lapsi enda juures – kui pakute hoiuteenust oma pinnal.

Oman autot – kui teil on olemas auto ja saate aidata laste transpordil lasteaiast/koolist või huviringidest transportida.

Hoian last koos oma lapsega – kui hoiuteenuse osutamisel on teil hoida ka oma laps.

Hoian üksinda – kui saate hoiuteenust osutada hoides ainult ühe pere last/lapsi

Valmis olema tugiisikuks puudega lapsele – kui olete valmis hoidma kuulmis-, nägemis-, kõne- või liikumispuudega last. Antud valikut ära märkides kindlasti  lisage kogemuse kastikesse rohkem infot, kas teil on varasemaid kogemusi antud valdkonnas või mis teie hariduses toetab antud teenuse osutamist. (meditsiiniline taust, eripedagoogiline haridus jne.)

Valmis osutama ekspressteenust – märkide kastike juhul kui olete oma poolt valitud nädalapäevadel ja ajavalikul (päevane/õhtune) valmis osutama hoiuteenust maksimaalselt 3´tunnise etteteatamisajaga.

Nõus välismaal töötama – märkige linnukesega kui olete valmis kolima ajutiselt teise riiki. Kindlasti täpsustage oma soove sihtkoha osas ka oma kirjelduses.

Maavanaema/mitmepäevane hoid – selle teenuse all peame silmas, et olete nõus lapse(d) enda juurde võtma ja neid ka mitu päeva hoidma. Võite selle märkida ka juhul kui asute linnas 😉

 

Olemas varasem kogemus järgmises vanuses laste hoidmisel –  siin valige need vanusegrupid, kus olete last hoidnud vähemalt 3-4 tööpäeva. Kui olete tunnike aidanud kellegil beebivankrit lükata, siis see automaatselt ei tähenda, et tee oskate hoida beebisid :p

Soovin hoida lapsi järgmises vanuses – siin valige need vanusegrupid, mida hoida sooviksite. Juhul kui teil ei ole kokkupuuteid imikutega, siis kindlasti ärge valige vanust 0-1 aastat. Samuti 1-3 aastaste hoid nõuab väga head tähelepanu ja oskust nii väikestega hakkama saada. Kui te endas kindlad pole, siis soovitan vanusegruppe 4+

Mitu last oled valmis hoidma – palun olge selles punktis enesekriitiline. Kui teil varasem kogemus puudub, siis ärge 2 küll alguses pange 😉 Samuti isegi kui olete professionaalne hoidja, siis 8-10 on loogiline maksimum – üle selle tundub juba ebarealistlik.

Minimaalne palgasoov – siia pange oma tunnipalk, mida soovite kui pakutakse stabiilset täispäevaga tööd ning vähemalt 10+ tööpäeva kuus 1 lapse hoiul.

Maksimaalne palgasoov – siia pange oma tunnipalk, mida küsiksite näiteks ekspressteenuse osutamisel maksimaalse arvu laste puhul üheks õhtuks.

NB! Palgasoove kuvatakse vaid Premium paketi kasutajatele (ehk siis neile vanematele, kes tõepoolest on hetkel lapsehoidja otsingutel ja kelle jaoks see informatsioon on hädavajalik – tavakasutaja näeb ainult märget, et olete oma palgasoovi sisestanud, kuid ei näe täpset infot) 

*Premium pakett muutub kättesaadavaks kõigile kasutajatele veebruar 2012

 

*RYCKWUCD

Meeldis? Jaga seda ka sõpradega!Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on Tumblr
Tumblr

  6 comments for “Mida silmas pidada lapsehoidja ankeedi täitmisel?

 1. sull
  27.02.2011 at 18:26

  what u need is to implement a valid rating and comment system for babysitters. a basic one will do for start.

 2. Maali
  06.04.2011 at 13:57

  Paluks lisada ka võimalus oma profiil teie andmebaasist kustutada!

  • Diana
   13.04.2011 at 22:28

   Profiili saate ebaaktiivseks muuta hetkel kui kõik nädalapäevad muudate ebaaktiivseks. Kui soovite profiili täielikult kustutada siis palun saatke kiri lastehoid.net@gmail.com

 3. Liisa
  05.01.2012 at 14:12

  Premium paketi tulek on küll väga hea uudis selle põhjal mida siit lugesin. Kust oleks võimalik saada selle kohta rohkem infot? Kas see maksab midagi jne?

  • Diana
   09.01.2012 at 18:57

   Vaikselt üritame luua ka turvalisust oma baasile – kui nüüd kõik ilusasti läheb siis enne suve saab otsida baasist lapsehoidjaid juba ka näiteks fb tuttavate tuttavate hulgast, näha palgasoove ja selle järgi ka vajadusel sorteerida, panna kuulutusi keskkonda üles nii, et kuulutuse info jõuab kohe operatiivselt ka paarikümnele teile kõige sobivamale lapsehoidjale ja palju muud.

   Kuna kahjuks see kõik suht suurel hulgal koodikirjutamist nõuab siis päris tasuta need mugavusteenused olema ei saa. Samas põhifunktsionaalsus jääb ikka tasuta. Eks see Premium teenus on ka veidi lapsehoidjate kaitseks kuna ka lapsehoidjad ei taha hoida kogu informatsiooni üleval kõigile nähtavalt…

   Täpsem info kohe tuleb kui jõuame vajaliku funktsionaalsuse valmis!

 4. Signe
  09.04.2012 at 20:06

  Kuidas on võimalik panna lapsehoidjal pilti profiilile ülesse??

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga