Värvilehed lastele

Kui õues sajab vihma, siis tuleb lastele leida tegevust toas – ja mõnikord tahaks ju, et lapsed istuksid vaikselt ja rahulikult 😉 Lisaks on värvilehtede võlu selles, et lapsed õpivad paremini oma kätt tunnetama ning kirjutusvahendiga töötama… Panengi siia nüüd mõned lingid, kust olen oma lastele pilte välja trükkinud:

http://www.coloring-book.info/coloring/coloring_page.php?id=102 – Suur hulk pilte ämblikmehest 🙂

http://www.coloring-pages-kids.com/coloring-pages/cartoon-character-coloring-pages/ben-10-coloring-pages/ben-10-coloring-pages-gallery.php – Neile lastele, kes siis hetkel Ben10 vaimustuses.

http://www.pudgybunny.com/colorkitty.html – Hello Kitty temaatilised värvilehed – enne lehe avamist tuleks kontrollida kas roosade ja punaste pliiatsite varu kodus ikka piisav 😀

http://www.printactivities.com/ColoringPages/fairytales/fairy-tale-coloring-pages.html – Siit leiate siis pildid oma lapsepõlvest tuttavate tegelastega – Tuhkatriinu, Hansuke ja Greteke, Punamütsike, Saabastega Kass ja palju muid armsaid tegelasi.

http://princesscoloringpages.blogspot.com/ – Printsesside leheke.

http://coloring.ws/animals.html – igasugused erinevad loomad/linnud

http://www.coloring4all.com/coloring/house_coloring_pages.htm – see siis online värvileht, kus laps saab harjutada hiire kasutamist arvutil.

Lastekaubad.net värvileht

Kindlasti tasub kõigil ülaltoodud linkidel ringi vaadata – panin lingid sektsioonidesse, mida endal vaja on olnud, kuid paljudel lehtedel on see lihtsalt üks väike sektsioon paljudest. Ja kui kellegil on mõni tore link, mida siin pole, siis lisage kommentaaridesse (eriti oodaud oleks vihje, kust saab näiteks Lotte ja Bruno värvilehti 😉 )

 

Meeldis? Jaga seda ka sõpradega!Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on Tumblr
Tumblr

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga