Sügisene suurpuhastus lapsehoidjate lehel

Viimasel ajal on päris mitu lapsevanemat kurtnud, et paljud lapsehoidjad on liiga laisad, et viitsiksid oma profiili parandada/muuta ning seetõttu tuleb teha liiga palju kõnesid enne kui sobiva lapsehoidja leidmine õnnestub.

Seega otsustasime teha ühe suuremat sorti sügisese suurpuhastuse ja platsi veidi puhtamaks teha. Kõigile lapsehoidjatele saadame kirja, kus on täpsed juhised profiili üle vaatamiseks. Samas kindlasti on ikka neid, kes ei viitsi/ei vaevu ning loodavad, et isegi kui aega pole, siis äkki mõni miljonäriproua helistab ja teeb pakkumise, mille korral võib kõik hoiulapsed koju saata ja pensionini rahulikult ära elada ;=)

Seega ka üleskutse lapsevanematele – palun andke lapsehoidja profiilil FB kommentaari kastis märku, kui avastate, et lapsehoidjal ankeedis väär info või kui tekib olukord, kus kokkulepetest kinni ei peeta. Muidugi kui teil on midagi positiivset öelda, siis kindlasti pange see konkreetse lapsehoidja profiili kirja! Nii saate ka ise eristada head lapsehoidjad ja need, kes võibolla peaksid mingi uue ameti endale valima. Ja kui mõne profiili juures näeme juba mitut kaebust, siis võtame lapsehoidjaga ühendust või kustutame ta ise baasist.

Ja neile lapsehoidjatele, kes ei saa hetkel uusi lapsi hoiule võtta soovitame muuta oma ankeet passiivseks – selleks on vaja lihtsalt sisse logida oma profiililehele ning seal kõik linnukesed nädalapäevade juurest ära võtta. Kui pole ühtegi vaba päeva, siis automaatselt ei tule teie ankeet otsingutes välja. Ja neile, kes on juba uue ameti kasuks otsustanud tegime ka nupu “kustuta” – selle abil saab siis terve ankeedi korraga ära kustutada…

Kui soovite oma ankeeti muuta passiivseks, siis vabad päevad lahter peaks välja nägema selline!

Loodetavasti need meetmed aitavad tulevikus lapsehoidja leidmist kiirendada 🙂

Meeldis? Jaga seda ka sõpradega!Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on Tumblr
Tumblr

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga