Kui palju maksab lapsehoidja tund?

Viisime läbi kiire küsitluse oma blogis ja nagu lubatud siis 100 vastaja täitumisel ka väike ülevaade tulemustest.

Kuna antud juhul ei ole teada, kas vastajad olid enamuses lapsevanemad või hoidjad, siis on tegu muidugi küllaltki subjektiivse tulemusega. Samas lähtudes enda kogemustest võin öelda, et tulemus ei üllatanud.

Kindlasti ajas vahemiku väga laiaks asjaolu ka see, et ei olnud täpsustatud, kas tegu igapäevase hoiuteenusega sama pere juures või näiteks 1-2 korda kuus ekspressteenusega. Esimesel juhul tõepoolest algab hoidjate tunnitasu kuskil 1.70 EUR juures (sellisel juhul siis tegu litsenseerimata hoidjaga, kellel suure tõenäosusega ei ole ka endal kohta, kus lapsi hoida) – samas näiteks litsenseeritud lapsehoidjad on mulle väitnud, et 1 lapse puhul peaaegu igapäevase hoiu korral on nende tunnitasu kuskil 3.20EUR.

Näiteks nanny.ee lehel, mis vahendab ise lapsehoidjaid ning seega jääb lapsevanemal ära ka mure lapsehoidja taustakontrolli suhtes ulatuvad hinnad kuni 8.50EUR tunnist, millele lisandub 33EUR suurune lepingu sõlmimise tasu.

11.03.2011 : vabandame MTÜ Ulata Käsi ees – www.nanny.ee portaal ei tegele lapsehoidjate vahendusega, vaid pakub lapsehoiu teenust. Täpsemalt siit.

Lastehoid.net omalt poolt kindlasti soovitab esmast valikut mitte teha niivõrd hinnast lähtuvalt, kui muudest parameetritest – kas teil on omavaheline klapp, kas kasvatuspõhimõtted on sarnased, kuidas laps hoidja omaks võtab jne. Oleme saanud palju tagasiside, et peaksime ka oma lehel lastehoidjate hinnad välja tooma – kaalume seda alles siis kui meil on korralikult tööle saanud ka taustakontroll ja muud funktsioonid, mis aitavad lastevanematel otsust teha võimalikult adekvaatselt.

Panen siinkohal ka väikese graafikuna meie küsitluse tulemused. Et oleks ilusam… Järgmine küsitluse teema on nüüd ajendatud meie portaali arendusvajadustest ning soovime teada saada, milline funktsioon oleks kõige hädavajalikum järgmisena?

Ja nagu ka sel korral siis 100 vastaja täitumisel teeme väikese kokkuvõtte ja paneme uue küsimuse taas üles 🙂

Meeldis? Jaga seda ka sõpradega!Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someonePin on PinterestShare on Tumblr

  6 comments for “Kui palju maksab lapsehoidja tund?

 1. 15.02.2017 at 23:51

  Купить больничный лист в ростове на дону – Санитарная книжка за 1 день, Купить больничный лист в ростове на дону.

 2. AndrewMem
  18.02.2017 at 18:20

  Есть такая услуга – добровольное медицинское обслуживание (или ДМО).
  Она предполагает, что пациент платит небольшую сумму за абонемент и посещает врачей в течение года не платя за каждый прием.
  Однако соцопросы показывают, что лишь 4% жителей города знают об этом.
  Почему так происходит?
  Потому что частным клиникам выгоднее сдирать с людей деньги за каждое посещение.
  А если какой-нибудь сотрудник клиники посоветует добровольное медицинское обслуживание клиенту – это сулит ему увольнением.
  Информация о ДМО уже спровоцировала кучу скандалов, сразу после того как информацию об этом распространил один врач.
  Его уволили “по собственному желанию”, после того, как он посоветовал ДМО своему пациенту.
  Самое страшное, что информация по ДМО находились в открытом доступе, просто натыкались на эту информацию единицы.
  Как отстоять свои права?
  О правилах предоставления услуги и обязанностях клиник можно узнать, сделав запрос в Яндексе: “добровольное медицинское обслуживание”.
  Именно обслуживание, а не страхование.

  34j5c6h86

 3. 15.03.2017 at 14:59

  scale modelling magazines – it magazines online, aviation magazine pdf.

 4. 28.03.2017 at 03:50

  I’ve read one post about the fact that use viagra without a receipt , you should not not way. This is a very controversial chapter and it seems that he wrote to the medical man who is afraid of their earnings. In fact, if you are young and without any serious malady, you can choose the treatment experienced by, you just have to booking a minimum dose to start and if the effect is not good enough then increase the dose. And most importantly droogs to have a good leadership with a full list of contraindications. Although these restrictions are actually for a small proportion of potential customers.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga