Kui palju maksab lapsehoidja tund?

Viisime läbi kiire küsitluse oma blogis ja nagu lubatud siis 100 vastaja täitumisel ka väike ülevaade tulemustest.

Kuna antud juhul ei ole teada, kas vastajad olid enamuses lapsevanemad või hoidjad, siis on tegu muidugi küllaltki subjektiivse tulemusega. Samas lähtudes enda kogemustest võin öelda, et tulemus ei üllatanud.

Kindlasti ajas vahemiku väga laiaks asjaolu ka see, et ei olnud täpsustatud, kas tegu igapäevase hoiuteenusega sama pere juures või näiteks 1-2 korda kuus ekspressteenusega. Esimesel juhul tõepoolest algab hoidjate tunnitasu kuskil 1.70 EUR juures (sellisel juhul siis tegu litsenseerimata hoidjaga, kellel suure tõenäosusega ei ole ka endal kohta, kus lapsi hoida) – samas näiteks litsenseeritud lapsehoidjad on mulle väitnud, et 1 lapse puhul peaaegu igapäevase hoiu korral on nende tunnitasu kuskil 3.20EUR.

Näiteks nanny.ee lehel, mis vahendab ise lapsehoidjaid ning seega jääb lapsevanemal ära ka mure lapsehoidja taustakontrolli suhtes ulatuvad hinnad kuni 8.50EUR tunnist, millele lisandub 33EUR suurune lepingu sõlmimise tasu.

11.03.2011 : vabandame MTÜ Ulata Käsi ees – www.nanny.ee portaal ei tegele lapsehoidjate vahendusega, vaid pakub lapsehoiu teenust. Täpsemalt siit.

Lastehoid.net omalt poolt kindlasti soovitab esmast valikut mitte teha niivõrd hinnast lähtuvalt, kui muudest parameetritest – kas teil on omavaheline klapp, kas kasvatuspõhimõtted on sarnased, kuidas laps hoidja omaks võtab jne. Oleme saanud palju tagasiside, et peaksime ka oma lehel lastehoidjate hinnad välja tooma – kaalume seda alles siis kui meil on korralikult tööle saanud ka taustakontroll ja muud funktsioonid, mis aitavad lastevanematel otsust teha võimalikult adekvaatselt.

Panen siinkohal ka väikese graafikuna meie küsitluse tulemused. Et oleks ilusam… Järgmine küsitluse teema on nüüd ajendatud meie portaali arendusvajadustest ning soovime teada saada, milline funktsioon oleks kõige hädavajalikum järgmisena?

Ja nagu ka sel korral siis 100 vastaja täitumisel teeme väikese kokkuvõtte ja paneme uue küsimuse taas üles 🙂

Meeldis? Jaga seda ka sõpradega!Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on Tumblr
Tumblr

  2 comments for “Kui palju maksab lapsehoidja tund?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga