Palju õnne lastehoid.net

Lastehoid.net tänab kõiki lapsevanemaid ja lapsehoidjaidKõik emad/isad teavad, et lapse esimene sünnipäev on ääretult oluline tähtpäev – nagu ühe päevaga muutuks kõik.  Eile oli kodus beebi ja täna on juba väikelaps – ja kuigi lapse areng võibolla isegi kiireneb, siis samas hakkab vähemaks jääma neid “esimesi” kordi, mida lapse esimene eluaasta täis oli… Esimene naeratus, esimene pööramine, esimene hammas jne.  Lisaks peavad palju emasid hakkama mõtlema, mis edasi – kohe varsti tuleb vanemahüvitise lõpp ja siis tuleb teha raskeid valikuid.

Täpselt sama tunne on nüüd tagasi vaadates lastehoid.net esimesele tegevusaastale – mäletan täpselt, kui rõõmsad me meeskonnaga olime, kui esimene lapsehoidja ennast baasi üles pani, siis rõõmustasime uudise üle, et esimene lapsevanem oli endale meie kaudu abi leidnud – hiljem tulid juba esimesed kajastused meedias, esimesed koostööpartnerid ja palju muud esimest… Viimasel ajal on seda kõike vähemaks jäänud – kuigi viimase paari kuu jooksul oleme rohkem asju ära teinud, mis projekti pikemas perspektiivis jätkusuutlikuks muudavad, siis täpselt samamoodi nagu lapse esimese iseseisva sammuga on ka meie projektiga – me lihtsalt eeldame, et iga päevaga tuleb rohkem tegevusi ja võimalusi.

Kui nüüd vaadata projekti numbrites, siis aastaga on meie lehel olnud ligi 100 000 külastust, baasiga on liitunud 1500 lapsehoidjat ning üle 3000 pere on leidnud meie kaudu lapsehoidja. Ausalt öeldes täiesti uhke tunne on ja eesmärgid tulevikuks on veelgi suuremad.

Siinkohal tahaksin isiklikult eriliselt tänada 7 noormeest, kes küll ei teadnud midagi lastehoiust, kuid kes uskusid mu ideed ja aitasid selle käima lükata… Eriline tänu läheb kolmele neist – Eero, Roman & Silver, kes siiani on projektis tegevad ja tänu kellele võib see laps suureks saades veel palju põnevaid ja suuri asju korda saata.

Ja suured tänud ka sulle hea lugeja, et tunned ikka meie tegemiste vastu huvi – ilma lapsevanemateta ja lapsehoidjateta oleks see veebileht lihtsalt üks suur hulk koodi veebilehtede surnuaial!

 

LASTEHOID.NET MEEDIAS:

Projekti tutvustus Garage48 Public Service raames

“Loodi üle-Eestiline lapsehoidjate andmebaas” Naistemaailm 2.03.2011

Pealtnägija 30.03.2011  (alates 20 minutist)

“Üksikema murest sündis lapsehoidjate andmebaas” Delfi 01.04.2011

“Tubli pereema tegi mõne päevaga ära töö, mida riik viie aastaga ei suutnud” Õhtuleht 19.04.2011

“Lastehoiu portaaliga on liitunud üle 1000 lapsehoidja” (Tarbija24 20.07.2011)

Ajujahi finalistide tutvustus Terevisioonis 06.02.2012 alates 2:15

 

Meeldis? Jaga seda ka sõpradega!Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on Tumblr
Tumblr

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga