Beebi on sündinud : lastehoid.net – esimene üle-eestiline lapsehoiu andmebaas :)

25.02.2011 nägi ilmavalgust üks uus beebi – lastehoid.net
Erinevalt tavalisest beebist on sellel beebil juba algusest peale rohkesti toetavaid vanemaid ja samuti tugiisikuid, kes tahavad temast kasvatada ühe tubli kodaniku, kelle eesmärgiks oleks noorte perede, kohalike omavalitsuste ja teiste huvigruppide abistamine ja toetamine.
Ka beebi sünnikoht on eriline – ei näinud ta ilmavalgust turvalises haiglaruumis, koduses magamistoas vaid garaazis – täpsemalt siis üritusel Garage48 Public Services
Aga, et see erakordne beebi kasvaks suureks, tugevaks ja ilusaks on vaja tal palju sõpru, kes teda sellel raskel katsumusel aitaks… Kui tunnete, et tahaksite olla osa sellest arenguteest, siis saaksite teha järgmist:
  1. Teavitage beebi sünnist ka oma sõpru ja tuttavaid – kas siis lihtsal rääkides neile või siis postitades lingi http://lastehoid.net oma Facebooki lehele, blogisse või mõnda muusse sotsiaalmeedia kanalisse.
  2. Kui sa oled mõne veebilehe admin ja sulle tundub, et uue beebi sünd mõjutab ka sinu külastajaid siis pane beebit tutvustav info kas logo või lingina oma leheküljele.
  3. Ja kui sul on ideid, mõtteid või soovitusi beebi arengu suhtes siis palun postita need  http://www.facebook.com/pages/lapsehoidnet/204894879526406 lehele.

LOGOD:

Beebi

Beebi

Meeldis? Jaga seda ka sõpradega!Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on Tumblr
Tumblr

Post navigation

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga