Miks mu ankeet otsingus ei ilmu?

Kui varasemalt garanteeris lapsehoidja jaoks ankeedi sagedane salvestamine koha esimeste otsingutulemuste hulgas, siis alates tänasest on süsteem muutunud. Kua iga lapsevanem soovib just seda kõige paremat hoidjat, siis lõime algoritmi, mis arvestab kõigi kasutajate tegevustega meie lehel ning vastavalt sellele annab igale lapsehoidjale “skoori”. Kui nüüd vaatate oma piirkonna lapsehoidjaid ning teie info on lehe lõpus, siis suure tõenäosusega on teie ankeedi skoor natuke liiga madal ningsoovitan soojalt selles suhtes midagi ka ette võtta 😉


Skoori arvutatakse 1 kord päevas (seega ärge muretsega kui muudatuste tegemisel teie positsioon kohe ei muutu) ning mida suurem on nn. “skoor” seda kõrgemal positsioonil olete ka otsingutes ja seda paremini jääte silma.
Siinkohal mõned nipid, kuidas siis saaks oma ankeedile parema skoori ja koha TOP10 hulgas

PÕHJALIK ANKEET

Analüüsime profiili täitmist ning mida rohkem infotte sinna lisate, seda parem on ka teie positsioon otsingutulemustes. Kindlasti tasuks kaaluda mõne lisakeele lisamist, korrektset palganumbrit ja pilti.

FACEBOOK CONNECT

Üks lihtne viis ennast homseks tunduvalt kõrgemale tõsta on see, kui ühendate oma konto Facebookiga. Saate seda näiteks teha kui lähete http://lastehoid.net/friends-of-friends (juhul kui kasutate lastehoid.net lehel erinevat e-posti aadressi kui FB-s, siis logige eelnevalt sisse)

SOOVITUSED

Mida rohkem positiivseid soovitusi seda rohkem lapsevanemaid teid näeb. Küsige julgelt soovitusi kõigilt neilt peredelt, kus olete varasemalt töötanud.
NB! Viimast positiivset soovitust kuvame ka esilehel koos aktiivse lingiga lapsehoidja profiilile ;=)

UUENDA ANKEETI IGA NÄDAL

Kui hetkel aktiivselt tööd otsid, siis soovitaks uuendada ankeeti iga nädal – kontrolli üle ajatabel, korrigeeri vajadusel kirjeldust ja vajuta salvesta nuppu. Ja kui juba lehele satud, siis kindlasti vaata üle ka aktiivsed tööpakkumised lehel http://lastehoid.net/kuulutused

 

VIDEO CV

Ja kõige julgematele ja tänapäevastematele lapsehoidjatele soovitaks kindlasti ära kasutada ka video võimaluse! Video lisamine ankeedile viib selle praegusel hetkel kindlasti TOP10 ankeedi hulka! Veidi pikemalt video CV-st on juttu allpool:

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=wDgKF1ZIXQY]

 

Meeldis? Jaga seda ka sõpradega!Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on Tumblr
Tumblr

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga