Kontakt

Kirjuta meile:

info@pere24.ee


 

  20 comments for “Kontakt

 1. piret
  30.03.2011 at 23:54

  Paljud beebid, väikelapsed ja erivajadusega lapsed vajavad füsioterapeuditeenust st, teenust füsioterapeut tuleb koju. V
  Minul isiklikult rake leida lapsehoidjat see tõttu et ta erivajadustega.
  Erivajadustega lapsi on palju ja ka nende vanemad vajavad puhkust või tagasi tööle naasemiseks võimalust. Selleks oleks vastava kogemusega inimest jne.

 2. anne
  29.04.2011 at 10:33

  Siin kuulutustes võiks kirjas olla ka lapsehoidjate emailid ja nende tavalised hinnad!
  Tülikas on kõigile helistada. Parem oleks emailida ja küsida…

 3. kadri
  21.06.2011 at 09:12

  Uurin seda lehte esimest korda ja tundub väga vajalik asi olevat!
  Toetan siin juba välja öeldut, et kuulutustes võiksid kirjas olla vähemalt mingid hinnavahemikud ja emailid.

 4. Karina
  20.07.2011 at 19:41

  Lapsehoiu aeg on möödas ja lähen ära “päristööle”. Kuidagi ei õnnestu aga leida kohta kuidas profiil ära kustutada. Profiili enda lehel tundub et sellist nuppu ei ole, samuti ei õnnestu väljadel oleva teksti ära kustutamine ja siis tühja profiili salvestamine. Kasutasin ka lehel olevat otsingut, aga märksõnad profiil ja kustutamine ei anna küll ühtegi vastet.
  Kas olen nüüd igavesest ajast igavesti lapsehoidjate hingekirjas?

 5. triin
  23.08.2011 at 07:02

  Apppiii! Nii hea leht tehtud aga miks nii keeruline?? Mul on vaja homseks räpinasse lapsehoidjat tunniks ajaks ja ma ei saa leia Räpina lapsehoidjaid!!!! SEst kaardi pealt ei saa aru kuhu ma nüüd vajutasin 🙁

 6. Merika
  29.08.2011 at 17:54

  Sooviksin teda,miks mina enda kuulutust ei näe ja kas olen kusagil vea teinud?Merika Omuk

  • Diana
   31.08.2011 at 08:42

   Kas panite mõne nädalapäeva ankeedis aktiivseks? Juhul kui ei pannud, siis teid otsingus ei kuvata kuna ankeet passiivne. Kui mingi muu viga, siis palun saatke kiri lastehoid.net@gmail.com

 7. Eveli
  02.09.2011 at 11:13

  Tere! Sooviksin registreeruda Teie veebilehel kasutajaks, aga see millegipärast ei õnnestu.
  Olen just see keda sellelt saidilt leida soovitakse kuna minu eesmärgiks on pakkuda full service t.
  Teavitage mind palun registreerimisvõimalustest.
  Ette tänades.

  Eveli
  sfnx@hot.ee

 8. Annika
  07.09.2011 at 08:21

  Mõtteaineks…
  Tundub väga vahva lehekülg, aga tänu lastehoidjate hooletusele võtab lapsehoidja otsimine metsiku aja ära. Näiteks otsisin üleeile lapsehoidjat, helistasin läbi 18 inimest… nendest 13 ütlesid, et enam ei soovi tööd kuna õpivad või käivad tööl (soovitasin neil profiil kinni panna või info kellaaegadest ja kuupäevadest, millal nad lapsehoidjad saaksid olla juurde lisada), 1 ei võtnud telefoni vastu ja tagasi ka ei helistanud, 1 ei olnud telefoninumbrit ja e-mailile ei ole ta vastanud, 1 saab vaadata ainult pealelõunastel aegadel, 1 pidi helistama sama päeva õhtul tagasi, et täpsustada, kas ta saab töökaaslastega päevi vahetada, aga pole siiani helistanud ning 1-ga leppisime kokkusaamiseks aja eilseks, aga ta lihtsalt ei tulnud kohale ja lülitas telefoni ka välja… Seega olen 1 päeva lihtsalt ära raisanud.

  Kas lastehoidjate profiilile on võimalik panna näiteks profiili avalikustamise pikkust? Selles mõttes, et kui lapsehoidja otsib ainult suveks tööd, et ta saaks selle ära märkida. Lisaks kas on võimalik tekitada mingid kohustuslikud väljad, kus on võimalik ära märkida nädalapäevad kellaaegadega, millal on võimalik neil lapsi hoida. Kuna osad lapsehoidjad ei kirjuta ka oma kogemustest, siis mina soovitaksin täitmisel ka selle välja kohustuslikuks muuta. Kes ei viitsiks neid väljasid täita, siis järelikult pole ka huvi ja veesogajad jääksid ära.
  Kui neid eelnimetatud funktsioone ei saa lisada, kas siis tuleks näiteks kasutusele võtta see, et kõigil kellel on mingid kogemused nii positiivsed kui ka negatiivsed, et seda siis lihtsalt avalikustatakse konkreetse lapsehoidja kommetaari aknas? Minu meelest võidaksid sellega kõik.

  Vabandan kui kellegile liiga tegin, aga sellised on minu kogemused ja mõtted…

  Edu soovides,
  Annika

 9. Karina
  03.12.2011 at 19:11

  Mäletan mingist varasemast ajast, et lapsehoidja ankeedile oli võimalik anda ka tagasisidet? Et tulevikus teised kliendid saavad ka tagasiside põhjal oma valikuid teha?
  Hetkel ei suuda küll lapsehoidja ankeedi peale minnes kusagil leida kohta, kuhu tagasisidet kirjutada, samuti ei ole minu meelest sellist otsingukriteeriumit, et kuvataks ainult need hoidjad, kelle osas keegi juba midagi arvanud on.
  Kas mina lihtsalt ei leia, või on see funktsionaalsus maha võetud (või ma mäletan valesti, et selline asi üldse olemas oli?)

 10. Signe
  12.12.2011 at 02:03

  Tere,

  Kahjuks ei saa ma oma andmeid lapsehoidja profiilis muuta- näitab vaid errorit (tegu ei ole ka arvutist tuleneva veaga), kas oskate öelda, milles probleem? Sooviksin siiski oma andmeid redigeerida!

  Kõike head

 11. Merli
  09.01.2012 at 18:03

  Paroolid? Kas varem need ka olid? Ma ei saa enam otsijana ilma kasutajaks registreerimata andmetele ligi. Varem otsisin ilma registreerimiseta.

  • Diana
   10.01.2012 at 20:20

   Tere

   Muudame hetkel lehe struktuuri – hetkel vaja ka otsijal ennast lehele registreerida. Sel nädalal loodame täiendatud lapsehoidja ankeediga välja tulla ja muudatusi saab veel palju olema.

   Päikest!
   Diana

 12. Teele Nimmerfeldt
  16.01.2012 at 19:47

  Tere,
  Ma olen 4-aastase tüdruku ema, sooviks liituda lapsehoid.net lehega, et hakata siis lapsele suveks lapsehoidjat otsima välismaale.
  terv.
  Teele

  • Diana
   22.01.2012 at 16:19

   Tere

   Aga liituge julgelt – samuti võite panna kuulutuse meie FB seinale… Enne suve loodetavasti suudame luua ka kuulutuste mooduli oma lehele, et teie kuulutus jõuaks tõepoolest ka kõige sobivamate lapsehoidja kandidaatideni.

 13. Maili-Merle
  30.01.2012 at 13:27

  Kas ma olen lisatus Räpina lapsehoidjate nimekirja, olen Maili-Merle Kink?

 14. 04.04.2012 at 17:27

  Sooviksin abi,kuis oma pilti panna ülesse ja miks mind nagu andmebaasis ei kajastata?Mida tegema pean?

 15. Laura
  10.06.2012 at 14:43

  Tere!
  Tekkis küsimus, kas on võimaik panna ka mitu asukohta, võimalus on hoida last rohkem kui ühes kohas? Ankeedis sain panna ainult ühe.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga