Lapsehoidjad

lapsehoidja

LEIA ENDALE SOBIV HOIDJA JUBA TÄNA!

  • Vali endale hoidja 500+ aktiivse lapsehoidja seast

  • Vaata teiste lapsevanemate soovitusi lapsehoidjate ankeetidel

  • Saad kiire ülevaate hoidjate palgasoovidest ja neile sobivatest töögraafikutest!

[pl_button type=”success” link=”http://budurl.com/lapsehoidjad” size=”large” target=”blank” position=”center”] LEIA ENDALE LAPSEHOIDJA [/pl_button] [iframe src=”//www.facebook.com/plugins/like.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FPere24.ee&send=false&layout=standard&width=450&show_faces=true&font=segoe+ui&colorscheme=light&action=recommend&height=80&appId=333393826749099″ scrolling=”no” frameborder=”0″ style=”border:none; overflow:hidden; width:450px; height:80px;” ]

[wowslider id=”5″]

Korduma Kippuvad Küsimused

Kuidas hinnata hoidja usaldusväärsust?

Lapsehoidja puhul on usaldusväärsus väga oluline! Seetõttu olemegi püüdnud anda lapsehoidjatele võimaluse oma profiili täiendada vanemate soovitustega ning samuti kaardistame iga kasutaja jaoks hoidjad, kellega on ühised tuttavad Facebookis. Lisaks leiad palju soovitusi ja õpetusi lapsehoidja tausta kontrollimiseks ja lapsehoidja valikuks meie blogist.

Mis on lapsehoidja palgasoov?

Lapsehoidjate palgasoov sõltub asukohast, lapsehoidja pädevusest ja laste arvust. Tallinnas jäävad lapsehoidja palgasoovid üldjuhul 2,5 – 6EUR/h piiresse ühe lapse hoiul – Tartus on keskmine palgasoov 2- 4EUR/h. Kallim on kindlasti tegevusloaga lapsehoidja, kuid sellisel juhul paljud KOV kompenseerivad osaliselt selle palga.

Mis on suurimad riskid hoidja valikul?

Kaks suuremat riski, mida vanemad üldjuhul välja toovad on lapsehoidja ebakompetentsus ja lapsehoidja soov omastada võõrast vara. Esimest riski aitab maandada see, kui võtate aega lapsehoidja palkamisel ja jälgite hoidja käitumist lastega esimestel hoiupäevadel. Kindlasti soovitaks usaldada ka laste vaistu – kui lapsed hommikul rõõmsalt hoidjale vastu uksele lähevad siis on see väga hea märk. Teise probleemi puhul soovitaks kindlasti hoidjalt küsida soovitusi varasematest peredest ning samuti kindlasti teha põhjalik taustauuring google kaudu.

 

[pl_modal title=”KONTAKT” type=”btn” colortype=”info” label=”KONTAKT”]

Kui sul tekib küsimusi, siis võta julgelt ühendust:

E-post: info@pere24.ee

Kindlasti soovitan ka jälgida meie postitusi Facebookis Pere24 lehel.

[like_button url=https://www.facebook.com/Pere24.ee]

Tervitades,

Diana Poudel
Pere24 projektijuht [/pl_modal] [pl_modal title=”LIITU LAPSEHOIDJANA” type=”btn” colortype=”success” label=”LIITU LAPSEHOIDJANA”] Kui sulle meeldib avastada maailma läbi laste silmade ning sooviksid aidata vanemaid nende stressirohkes töös, siis kindlasti liitu meie lapsehoidjate andmebaasiga! Liitumine on abilistele TASUTA! Ankeedi täitmisel:

  • Lisa kindlasti pilt
  • Kirjuta pikemalt, mis on sinu kogemused lapsehoidjana ja küsi oma ankeedile soovitusi ka peredest, kus oled varasemalt töötanud.
  • Lisa oma kontaktandmed ja palgasoov

Ankeeti saad täitma hakata siin. [/pl_modal]

Olen saanud Pere24 vahendusel kaks väga head ja väga erinevat hoidjat. Aasta tagasi, kui mul oli soov tagasi tööle minna, pidasin seda portaali mugavaimaks kohaks, kust enda 1,5 aastasele pojale hea hoidja leida. Arvestades minu poja toonast vanust, pidasin kõige õigema profiiliga inimeseks seda, kes on vanuses 50+, soovib viibivad palju värskes õhus ehk jalutab mu lapsega pargis ning on võimeline mu lapse „ära hoidma“. Sellise toreda tädi ma ka leidsin.

Poja kasvades ja arenedes nägin, et ma emana oleksin enam rahul hoidjaga, kes pakuks mu lapsele mitmekülgsemat tegevust, viiks teda lasteringidesse jne. Ehk teeks kõike seda, mida ma koduse emana teeksin. Ja jälle võtsin ma ettePere24 portaali ja vaatasin nüüd hoopis teise pilguga ringi. Otsisin noort inimest 20+, kes omaks kogemust lastega tegelemisel ja nende õpetamisel. Õnn oli minu poolel ja Premium teenus andis suurepärase tulemuse.  Minu poega 4 päeva nädalas hoidev (ja õpetav) lasteaiaõpetajaks õppiv noor naine on see, keda otsisin.

Teistele portaali kasutajatele mõtlemiseks – kas inimene, keda te oma lapse(-ste) hoidjaks soovite peaks tagama ainult turvalise äraolemise ja täis kõhu, või ootate midagi enamat.

– Ave Lauringson (SA Tiigrihüpe projektijuht ja 2 poja ema)

KIIROTSING:

Lapsehoidjad Tallinnas: Nõmme Mustamäe Õismäe Kesklinn Lasnamäe Pirita Kristiine Lapsehoidjad Harjumaal: Harku valdSaue valdSaku valdRae vald Viimsi vald Lapsehoidjad Eestis: Tartu Pärnu Rakvere Viljandi –  VõruValga  Hoidjad, kes on valmis töötama välismaal: Au – pair

Kõik hoidjad

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga