Reklaam

Tere

Reklaam lastehoidudele, huviringidele, mängutubadeleNagu aru saan, siis oled siia lehele sattunud kuna tunned huvi reklaamivõimaluste vastu meie lehel?

Aastal 2013 võib olla päris keeruline ühel väikefirmal ennast internetis nähtavaks teha ja valikute hulk, kus reklaamida võib ka olla hirmuäratavalt suur. Olen tegelenud informaatika ja turundusega juba enam kui 10 aastat ja viimasel ajal ka üsna põhjalikult tutvunud internetiturunduse teemadega ning võin täie kindlusega väita, et ilma piisava infota õige reklaamikanali leidmine on sama lihtne kui kinnisilmi teed ületada. Muidugi võib vedada ja saavutatagi väga head tulemust, kuid tunduvalt suurem on risk, et ostetakse liiga kallist ja mitte õigele sihtgrupile mõeldud reklaami ja kulutatakse ära oma vähenegi turunduseelarve.

Minu soov on luua just lastele ja nende vanematele teenuseid ja tooteid pakkuvatele firmadele kanal, mille kaudu ka reaalselt jõuaks info just reaalsete klientideni. Ma ei luba, et meie teenuseid kasutades teab Sinu firmat terve Eesti. Aga ma saan teha nii, et Sinu firma pakutavatest teenustest ja toodetest teaksid just õiges piirkonnas elavad lapsevanemad.

Ma ei usu õhu müümisesse ja ma tahan, et firmad, kes meie reklaami ja turundusteenuseid kasutaksid saaksid sellest ka reaalset kasu. Seetõttu olengi teinud väikese testi, et selgitada välja, kas saan just Sinu firmale pakkuda reaalseid kliente ja paremat käivet.

 

Ilusat suve soovides,

Diana Poudel

Diana Poudel
Pere24 projektijuht

E-post: diana@pere24.ee
GSM: 53 097 003

alusta

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga