väga tubli

tark laps

Väga tubli!

Vähemalt väga head algteadmised internetiturundusest on Sul olemas! Enda kogemusest võin öelda, et Google Adwordsi ja Facebook Adsi kaudu on võimalik väga hästi viia info lapsevanemateni. Testi ja katseta neid võimalusi kindlasti!

Samas tean ma ka seda, et nende mõlema kanali korralikult tööle saamiseks kulub päris palju aega ja katsetamist ning kui sul pole võimalust selle kõigega igapäevaselt tegeleda, siis paratamatult kannatavad selle all ka tulemused. Just seetõttu püüangi aidata firmadel turundada ennast meie lehe kaudu – idee on siis see, et suuname lapsevanemad, kes mingit teenust otsivad internetiavarustest oma keskkonda ja siis püüame nad viia just nende firmadeni, mille teenust/toodet nad kõige rohkem vajavad.

Kuna väga raske on pisikesel Eesti turul optimeerida oma reklaame – eriti kui Sinu potensiaalsed kliendid on koondunud kõik 10 ruutkilomeetri suurusele alale, siis just seetõttu võiksid ikka kaaluda turundamise töö delegeerimist, et saaksid ise rahulikult tegeleda oma põhitegevusega.

Võta ühendust info@pere24.ee ja saame juba täpsemalt koostöövõimalustest rääkida!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga