Selgitame välja parimad!

Millises mängutoas on kõige parem lapse sünnipäeva korraldada?

Milline lastehoid oleks kõige õigem valik?

Kuhu huvikooli last panna?

Lapsevanematena peame iga päev tegema valikuid ja igaüks meist tahaks, et need valikud oleksid parimad meie lapse jaoks. Aga kahjuks praegu on info kõigi lastele suunatyd teenuste osas laiali mööda internetti ning kiire ülevaate saamine on parimal juhul keeruline, kui mitte võimatu!

Seetõttu kutsungi kõiki lapsevanemaid appi, et selgitada välja need KÕIGE KÕIGE PAREMAD kohad, kus lastel oleks hea ja turvaline olla.

Kuidas saad sa aidata?Lastehoid, mängutuba, huviring

  • Mine lehele pere24.ee/firma, kust leiad nimekirja firmadest, kes pakuvad lastele suunatud teenuseid (ja tooteid).
  • Otsi üles need firmad, mille teenuseid oled sa kasutanud
  • Firma ankeedilt leiad nupu Kirjuta arvustus 
  • Vajuta julgelt nuppu ja jäta oma tagasiside ( saad jätta positiivse/neutraalse/negatiivse kommentaari)
  • Kindlasti kutsu ka oma tuttavaid lapsevanemaid sinna lehele, et ka nemad saaksid oma soovitused kirja panna!

Miks sa peaksid aitama?

HEA KARMA

Sinu soovitus võib tulevikus nii mõnegi lapsevanema elu lihtsamaks teha kui ta püüab otsusele jõuda oma valikutes.

TEED OMA ELU TULEVIKUS LIHTSAMAKS

Kindlasti on sul endalgi tulevikus vaja teha uusi valikuid lapse jaoks ja kas poleks tore siis lugeda ühest kohast kogu tagasiside mõne firma kohta, mille teenuste kasutamist sa kaalud? Aga et see juhtuks, siis peab see idee korralikult käivituma ning iga kirjutatud soovitus aitab sellele kaasa!

AITAD KAASA VEEL PAREMATE TEENUSTE TEKKELE!

Me kõik teame, et parimaks motivatsiooniks on see, kui keegi kiidab sind tehtud töö eest. Jättes positiivse tagasiside julgustad sa neid firmasid tulevikus veelgi rohkem pingutama. Ja ja negatiivne tagasiside on ju hea – see näitab firmadele, mis on valesti ja mida peaks muutma, et tulevikus kliendid rohkem rahul oleks 🙂

Korduma kippuvad küsimused

Miks ma pean tagasiside andmiseks sisse logima?

Ma ei usu anonüümsesse tagasisidesse ja seetõttu julgustame inimesi registreerima. Seda saab teha kiirelt ja piisab põhiandmetest. Muidugi julgustaks kasutama Connect Facebook nuppu kuna tulevikus on plaan eraldi välja tuua firmad, mida on sinu sõbrad soovitanud ja seda saame teha ainult siis kui nii sina kui sinu sõber on oma konto ühendanud Facebookiga. Ja luban sulle, et sinu teadmata ei hakka me mitte midagi postitama sinu FB seinale!

Firmat mida tahaksin soovitada ei ole teie lehel!

Ma olen püüdnud kaardistada kõik firmad, aga nagu ka enne mainisin, siis kahjuks on see info liigagi mööda internetti laiali. Seega kui sinu lemmikfirmat lehel ei ole, siis anna sellest palun märku saates kiri info@pere24.ee firma nimi, mida tahaksid soovitada. Llisan selle esimesel võimalusel ja annan teada, kust leiad firma ankeedi.

Kuidas kontrollite, et firma ise endale soovitusi ei kirjuta?

Meil on oma nipid kuidas veidi soovituste tausta kontrollida. Muidugi 100% kindlust ma ei anna, kuid firmad, mis on vahele jäänud sellega, et on lisanud oma ankeedile mitmeid soovitusi, siis nende ankeetidelt kustame ära kõik positiivsed soovitused.

Kui sulle see idee meeldib, siis anna sellest märku ja vajuta Meeldib/Like

[like_button url=http://blog.pere24.ee/selgitame-valja-parimad/]

Igatahes olen ma tänulik iga tagasiside eest, mis meie lehele lisate ning usun, et võibolla juba jõuludeks on ideest välja kasvanud selline koht, kuhu iga lapsevanem kiikab enne, kui ta lõpliku otsuse mõne firma suhtes teeb.

FIRMADE ANDMEBAAS

Ilusat päikselist suve!

Diana Poudel
Pere24 projektijuht

[iframe src=”//www.facebook.com/plugins/likebox.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FPere24.ee&width=500&height=558&colorscheme=light&show_faces=true&header=false&stream=true&show_border=true&appId=333393826749099″ scrolling=”no” frameborder=”0″ style=”border:none; overflow:hidden; width:500px; height:558px;” allowTransparency=”true”]

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga